Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu’nun Annesiyle İlgili Anlattığı Detaylar Şoke Etti!

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kız çocuklarından biri olan Duygu Nebioğlu, Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis X-TRA programına katılarak yaşadıklarını ve annesiyle ilgili şoke eden detayları anlattı.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=-RecY…

Geçtiğimiz aylarda usta oyuncu Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kız çocukları olduğu ortaya çıkmıştı ve 1988 yılında yaşadığı ilişkiden evlilik dışı ikiz kızları olduğu mahkeme kararıyla kanıtlanmıştı.

Akpınar yaptığı açıklamada ‘Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm’ demişti.

Metin Akpınar’ın 35 yaşındaki ikiz kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu’nun yaptığı açıklamalar, ortaya attığı iddialar ise magazin gündemini bir süre meşgul etmişti.

Şimdi ise Duygu Nebioğlu, Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis X-TRA programına katılarak yaşadıklarını ve annesini anlattı.

Babasının kendileriyle hayran sanatçı ilişkisi kurduğunu belirten Nebioğlu, “Yapılması gereken şey yapılmadı ama ben babamla bir araya geldiğim zaman bana olan sevgisini hissettim zaten o yüzden senelerdir basına sızmadı. Sadece baba-kız ilişkisinde kalamadık hayran ve sanatçı ilişkisi kurdu benimle…” dedi.

Nebioğlu, “Dışarıdan bir dış ses diyeyim beni rahatsız etti. Eşinden dolayı benimle gizli gizli görüştüğü dönemler vardı, öğrendiğim kadarıyla da evinden dışarı çıkmıyor şu aralar umarım arar” ifadelerini kullandı.

Annesi ve Metin Akpınar’ın tek gecelik bir ilişki yaşamadığını “Çok korkuyordu. O dönem tek gecelik bir ilişki olduğunu sanmıyorum annem bizi doğurduğu zaman 24 yaşındaydı. Ben annemin 4. çocuğuyum” sözleriyle belirtti ve annesinin bu olayın basına yansıdığında Almanya’da sinir krizi geçirdiğini anlattı.

Annesiyle ilgili de şoke eden detaylar da anlattı: “Dedem çok yakışıklı bir adam, annesi dedemi defalarca kez aldatıyor, Sofi’nin gözü önünde annesi cinsel ilişkiye giriyor ve söylemeyeceksin babana diyerekten büyüyen bir kız çocuğu… Anneanne tarafından sürekli ünlü olsun diye ajanslara götürülüyor, ünlülerle zorla tanıştırılmaya götürülüyor. Feriha Orancı, anneannem… Kadın kumarbaz, dedeyi aldatan bir figür. Annem böyle büyüyor…”

Annesinin farklı ilişkilerden 4 çocuğunun daha olduğunu söyleyen Nebioğlu anneannesinin kızını zor durumlara soktuğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x