Fazıl Say’ın 8 Aylık İlişkisi ‘Ayrılık Haberiyle’ Ortaya Çıktı!

Ünlü müzisyen Fazıl Say son zamanlarda gündeme dair açıklamalarıyla adından söz ettiriyor. Fakat bu sefer gündeme gelme sebebi, özel hayatı oldu. Fazıl Say’ın sekiz aylık bir ilişkisi olduğu, sevgilisinin yaptığı ‘ayrılık açıklamasının’ ardından öğrenildi!

Ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say özellikle son zamanlarda gündemden düşmeyen bir isim.

Özellikle son günlerde Filistin İsrail savaşına dair yaptığı açıklamalarla Fazıl Say’dan bir hayli bahsetmiştik. İsrail’in saldırılarını kınayan ünlü ismin yurtdışında vereceği bazı konserler de iptal edilmişti hatırlarsanız.

Fazıl Say bu sefer de özel hayatına dair şaşırtıcı bir detayla gündemimize geldi. Ünlü ismin 8 aylık bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Fazıl Say’ın sevgilisinin paylaşımının ardından ünlü ismin 8 aylık bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Fakat sevgilisinin paylaşımı ilişkiyi duyurmak amaçlı değil, ayrıldıklarını duyurmak amaçlıydı!

Fazıl Say’ın eski sevgilisi Güneş Altunkaş, sosyal medya hesabından Fazıl Say ile olan 8 aylık beraberliğini sonlandırdığını duyurdu.

Altunkaş, yaptığı açıklamada ‘Sevgili dostlarım, bugüne kadar özel hayatımı sosyal medyada pek paylaşan biri olmadım ancak çoğunuz tarafından bilinen gözler önünde rahatlıkla yaşadığımız bir özel hayatım vardı. Dün akşam itibariyle Fazıl Say ile olan 8 aylık ilişkimizi bitirme kararı almış bulunmaktayım’ ifadelerini kullandı.

“Herkesin yolu açık olsun.”

Altunkaş, ilk defa böyle bir açıklama yapma sebebini de şu sözlerle açıkladı; ‘İlk defa böyle bir durumu sizlerle paylaşmamın nedeni ise ailece bir süreçten geçtiğimiz ve tek odağımın bu süreçte kardeşimin sağlığı ve tedavisi olduğu için 8 ayımızı gören, bilen dostlarımız ve sevenlerimizdir. Herkesin yolu açık olsun.’

Fazıl Say’ın eski sevgilisi Güneş Altunkaş’ın kaleme almış olduğu dört farklı kitabı bulunuyor.

‘Güneş Atlunkaş kimdir?’ diye merak ediyorsanız, kendisinin roman ve senaryo yazarı olduğunu belirtelim. Altunkaş, son olarak Haziran ayında ‘İstanbul’un Kalbinde Ejder’ adındaki kitabıyla raflardaki yerini aldı.

Öte yandan Fazıl Say, 3 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene noktalamıştı.

Ece Dağıstan ile geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Fazıl Say’ın mahkeme salonundan eski eşiyle el ele çıktığı görülmüştü. Say, daha sonra yaptığı açıklamalarda sosyal medyaya ara vereceğini şu sözlerle açıklamıştı;

”İzninizle uzunca bir müddet sosyal medyaya ara vermek istiyorum. Bestelerime, konserlerime konsantre olmak istiyorum. Onlar benim için tek tedavi şu an. Tedavi, çünkü iyi değilim. İyi olmak için zamana ihtiyaç var. İnançla ve umutla devam edeceğim ama zamana ihtiyaç var.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x