11 Ekim’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Kendisinden 40 yaş küçük olan Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlayan Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde ayrılık iddialarına yanıt vermişti. 2. Sayfa’nın haberine göre; Gülseren Ceylan ise objektiflere ilişkileri hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

2. Eşi Engin Polat ile adı manşetlerden düşmeyen Dilan Polat hakkındaki haberler sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Son dakika gelişmelerinin art arda geldiği şu zamanlarda yeni bir iddia ortaya atıldı. Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu’nun intihar girişiminde bulunduğu öne sürüldü. Gündem yaratan haberin ardından Sıla Doğu’nun avukatı açıklama yaptı.

3. Tüm dünyayı endişe ve korkuya sürükleyen İsrail ve Hamas arasında meydana gelen ve devam eden çatışma hakkında Filistin asıllı model Gigi Hadid sessizliğini bozdu.

4. Gazeteci Şeher Yaşayacak, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Seher Yaşayacak, MASAK’ın Polat ailesiyle ilgili rapor hazırladığının ortaya çıkmasının ardından vites büyüterek açıklamalarına devam etti!

5. İlginç dans performanslarını izlemeye alıştığımız Melis Sezen, “Benim” dediği danslarına bir yenisini daha ekledi. Balkonda, demir korkulukla yaptığı tango sosyal medya kullanıcılarının diline fena düştü!

6. Uzun süredir dijital projelerde yer alan Çağatay Ulusoy televizyon ekranlarına dönüyor. Fox’un yeni dizisi, Ay Yapım imzalı Gaddar dizisinde yer alacak Çağatay Ulusoy dizinin ilk isimlerindendi. Yavaş yavaş kadrosunu belirlenen diziye yeni bir isim daha dahil oldu.

7. Güne, Sabah’tan Mustafa Sait Özkan’ın haberiyle uyandık. Özkan’ın haberine göre MASAK, Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili düğmeye bastı ve hazırladığı raporu savcılığa sundu. Tüm bunların ardından Erk Acarer, kara para akladıkları iddia edilen Polat ailesine ilişkin yeni iddiaları paylaştı!

8. Çok Güzel Hareketler oyuncusu Atakan Çelik, mizahını sadece sahnede değil hayatında da çok iyi kullanıyor! Sosyal medya hesabından hepimizi güldüren paylaşımlar yapan ünlü isim bu sefer de Ekrem İmamoğlu taklidiyle kırdı geçirdi.

9. Seren Serengil’in YouTube hesabı üzerinden yayınlamaya başladığı yeni programının ilk konuğu oyuncu Deniz Uğur oldu. Son dönemlerde eski eşi Reha Muhtar ve çocukları yüzünden sık sık gündeme gelen Deniz Uğur, yaşadıkları çekişmeli velayet davasını ve Reha Muhtar’ın kendisine yaptıklarını anlattı. Ünlü oyuncunun anlattıkları izleyenlerde tokat etkisi yarattı.

10. Dilan Polat ve eşi Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla gündemde son günlerde… Feyza Altun, MASAK’ın haklarında rapor hazırladığı Dilan Polat ve Engin Polat’ın derneğiyle ilgili dikkat çeken bir detayı paylaştı!

11. Televizyon ekranlarında yayınlanan pek çok fenomen dizide kimi zaman kötü, kimi aman iyi karakter olarak izlediğimiz Fikret Kuşkan, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda söyledikleriyle dikkat çekti. Meslektaşlarından “maymunlar” olarak bahseden Kuşkan, muhabirlere “benimle röportaj yapamazsınız” dedi.

12. Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda 1 aydır hazırlandığı konserini gerçekleştiren İrem Derici, konser için ne kadar para harcadığını açıkladı.

13. Son yılların en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi genç şarkıcı Aleyna Tilki biliyorsunuz ki. Giydiği kıyafetlerden tutun da sosyal medya paylaşımlarına kadar pek çok detay sık sık magazinde gündeme gelen Aleyna’nın yaptığı bir açıklama duyanların tüylerini diken diken etti. Aleyna Tilki mezarlıkla ilgili düşüncelerini dile getirdi…

14. Selena Gomez kendisine konulan teşhisten, bununla barışık olduğundan ve gelecek adımlarından geçtiğimiz günlerde bahsetti.

15. Nilperi Şahinkaya geçtiğimiz günlerde Zehra Güneş ve Kalben ile birlikte bir markanın lansmanına katıldı. Ünlü oyuncunun giydiği pembe kurdeleli elbise herkesin dikkatini çekti.

16. Dilan Polat’ın şirketleri ve kozmetik markasıyla ilgili dikkat çekici birtakım açıklamalarda bulunan Altun, Polat Ailesinin kendisi hakkında önleyici tedbire başvurduklarını duyurmuştu. Altun son olarak Dilan Polat ve avukatlarıyla ilgili bomba etkisi yaratacak birtakım açıklamalarda bulundu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x