Ünlü rapçi ile ilişkisiyle çok konuşulmuştu! Güzel oyuncudan cinsellik itirafı

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Dört çocuğunun annesi Kim Kardashian ile geçtiğimiz sene boşanan rapçi Kanye West, Ocak 2022’de model ve oyuncu Julia Fox ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, bir grup arkadaşlarıyla birlikte New York’ta yemeğe çıktıklarında objektiflere yansımıştı.

Ancak West ve Fox’un mutluluğu uzun sürmemişti. Hâlâ Fox ile ilişki yaşarken Kardashian’a bir kamyonet dolusu kırmızı gül gönderen ve “Benim görüşüm gayet açık ve berrak” yazan West’in bu jestini paylaşmasının, güzel oyuncuyla ilişkilerinin bitmesine sebep olduğu söylenmişti.

“KANYE’YE AŞIK DEĞİLDİM”

Ayrılığın ardından konuşan Fox, medyanın kendisini ‘gözleri yaşlı, yalnız bir kadın’ olarak lanse ettiğini fakat gerçeğin böyle olmadığını dile getirmişti. West ile aralarının iyi olduğunu ve arkadaş kalmaya karar verdiklerini belirten oyuncu, “Kanye’den hoşlanıyordum, ama ona aşık değildim” açıklamasını yapmıştı.

“İLİŞKİMİZ BUNUNLA İLGİLİ DEĞİLDİ”

Son olarak The New York Times’a röportaj veren güzel oyuncu, yakında yayınlayacağı anı kitabı hakkında konuştu.

Neden diğer erkek arkadaşlarıyla yaşadığı cinsellikten bahsederken Kanye West’ten bahsetmediği sorulan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Çünkü hiç cinsellik yaşamadık. İlişkimiz bununla ilgili değildi.

HEDİYESİNİ HÂLÂ SAKLIYOR

Fox, aşk yaşadıkları dönemde ünlü rapçinin kendisine hediye ettiği Hermes markasına ait Birkin çantanın ayrılmalarının arından kendisinde kaldığını ve onu hâlâ sakladığını da açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x