Hogwarts Legacy’nin PS4 ve Xbox One’daki çıkışı yine ertelendi

Yani, tabi, Warner Bros. Games ve Avalanche Software çıkış tarihini bir kez daha ertelemeye karar vermezlerse. Şirketler oyunun lansmanını da son birkaç yıldır birkaç kez ertelemişlerdi ve 10 Şubat’ta tüm konsollar için yayınlamaları bekleniyordu. Ancak bundan birkaç ay gibi kısa bir süre önce, Hogwarts Legacy’nin şubat ayında yalnızca PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye geleceğini, PS4 ve Xbox One için ise 4 Nisan’ tarihinin beklenmesi gerektiğini açıklamışlardı.

Hogwarts Legacy, keşfedebileceğiniz açık bir dünyaya ve kendi adınızı, cinsiyetinizi, sesinizi ve görünümünüzü seçmek için kullanabileceğiniz bir karakter oluşturucuya sahip bir aksiyon rol yapma oyunu.

Hogwarts Legacy’nin PS4 ve Xbox One’daki çıkışı yine ertelendi

Oyun aşina olduğunuz Harry Potter evreninde geçiyor ama “The Boy Who Lived” doğmadan çok önce.

Geliştiricilerin duyurusunda, “tüm platformlarda mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalıştıklarını” ancak “bunu yapmak için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu” söylediler. Bununla ne kastettiklerini açıklamadılar ve oyunun şubat ayında eski konsollar için çıkmayacağını duyurduklarında söyledikleri sözlerin aynısını kullandılar.. Geliştiriciler, Switch hakkında da herhangi bir şey söylemediler, bu nedenle, bu sürümün şimdilik hala 25 Temmuz’da piyasaya sürüleceğini bekleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir